Menu
Your Cart

İş Pantolonları

Model: İP-02
İŞ PANTOLONU KOMANDO CEPLİÜRÜN ÖZELLİKLERİ : Komando Cepli İş pantolonu,sol bacak komando cepli, önde iki adet yapıştırma cep veya torba cep seçeneği,arkada bir adet yapıştırma cep + opsiyonel kapaklı cep, sağ bacakta bir adet kumpas cepKUMAŞ SEÇENEKLERİ : 16/12 Gabardin kumaş, 7x7 Gabardi..
0,00TL
Model: İP-05
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ : İş pantolonu,sol bacak komando cepli,paça çift sıra reflektörlü, önde iki adet yapıştırma cep veya torba cep seçeneği,arkada bir adet yapıştırma cep + opsiyonel kapaklı cep, sağ bacakta bir adet kumpas cepKUMAŞ SEÇENEKLERİ : 16/12 Gabardin kumaş, 7x7 Gabardin kumaş, Harm..
0,00TL
Model: İP-03
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ : İş pantolonu,sol bacak komando cepli,paça reflektörlü, önde iki adet yapıştırma cep veya torba cep seçeneği,arkada bir adet yapıştırma cep + opsiyonel kapaklı cep, sağ bacakta bir adet kumpas cepKUMAŞ SEÇENEKLERİ : 16/12 Gabardin kumaş, 7x7 Gabardin kumaş, Harman karışım..
0,00TL
Model: İP-01
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ : İş pantolonu kumpas cepli, önde iki arkada bir adet yapıştırma cep, sağ bacakta bir adet kumpas cepKUMAŞ SEÇENEKLERİ : 16/12 Gabardin kumaş, 7x7 Gabardin kumaş, Harman karışım kumaş, Kot kumaş, Alpaka kumaş..
0,00TL
Model: İP-04
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ : Komando cepli İş pantolonu,sağ ve sol bacak komando cepli,paça reflektörlü, önde iki adet yapıştırma cep veya torba cep seçeneği,arkada bir adet yapıştırma cep + opsiyonel kapaklı cep,KUMAŞ SEÇENEKLERİ : 16/12 Gabardin kumaş, 7x7 Gabardin kumaş, Harman karışım kumaş, Kot..
0,00TL
Model: İP-06
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ : Pijama pantolon, önde iki arkada bir adet yapıştırma cep, KUMAŞ SEÇENEKLERİ : 16/12 Gabardin kumaş, 7x7 Gabardin kumaş, Harman karışım kumaş, Kot kumaş, Alpaka kumaş..
0,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)