Menu
Your Cart

Hakkımızda

EUROASİA İŞ ELBİSELERİ TEKSTİL VE PROMOSYON ÜRÜNLERİ; iş güvenliği,iş ayakkabıları, iş giyimi tekstil ve promosyon ürünleri,ve kişisel koruyucu donanım ürünlerinde, tüm Türkiye çapında pazarlama ağı vasıtası ile büyük çaplı şirket ve KİT’lerden, KOBİ’lere kadar, son kullanıcıya doğrudan pazarlama yapan kuruluşlardan biridir.

 

ÜRÜN GRUPLARI:

İş Giyim ve Üniforma ürünleri;Temelleri 2010 yılında atılan  2015 yılı başında kurumsal bir yapıya ulaşan  firmamız İKİTELLİ de faaliyetine devam etmekte olup, ayrıca yine BAYRAMPAŞA da bulunan  tekstil imalathanesini genişleterek  , iş elbiselerinde uluslar arası standartlarda üretim gerçekleştirmek ve yüksek nitelik talep eden iç ve dış piyasa taleplerini karşılayabilmek için tamamı bilgisayarlı elektronik makinelerle donatılmış, yüksek üretim kapasiteli konfeksiyon imalathanemizde üretilmektedir.İş Giyiminde standart ürünlerin yanı sıra , kullanıcı şirketlerin talepleri doğrultusunda tasarım ve model çalışmaları da yapılmaktadır.

 

İş Ayakkabıları – Koruyucu Ayakkabılar; İleri teknoloji gerektiren bu ayakkabılar Türkiye ve Avrupa'nın en büyük iş ayakkabısı üreticilerinden PARS.YDS.MEKAP.GRİPPER firmasının tesislerinde üretilmektedir. Ayakkabı fabrikamızda yılda 1,000,000 çifte yakın adette, değişik teknolojiler ve üretim şekilleriyle, yazlık ve kışlık; Poliüretan/TPU çift katmanlı enjeksiyon spor ayakkabılar ve yine Poliüretan/TPU, Poliüretan/Kauçuk;çift katmanlı enjeksiyon koruyucu iş ayakkabıları üretilmektedir.

Fabrikamız, , ISO 9000 ve AQAP kalite belgelerine sahiptir. Tam donanımlı ve sofistike teçhizatla donatılmış laboratuarlarımızda kalite kontrol prosesi, satın alma ürün seçiminden başlayıp, malzeme kabul kontrolleri, üretimde yarı mamul ve mamul kontrollerinin günlük ve saatlik periyodik olarak uygulanması ile gerçekleşmektedir. Ayrıca ürün kalitesinin geliştirilmesi ve alternatif ürünlerin arz edilmesi için de Ar-Ge çalışmaları devam etmektedir.

 

Koruyucu iş ayakkabılarında, ürünlerimiz yurt dışında konunun uzmanları ile modelinden, enjeksiyon kalıp üretimine kadar uzanan süreçte ortak çalışma ile geliştirilmiştir. 

Tasarımda, koruyucu niteliğin ( çelik burun, anti statiklik, şok/darbe emiciliği, hidrokarbon ve kimyevi maddeler direnç, su geçirmezlik ) yanı sıra, tasarım unsuru ve kaymazlık gibi ek özelliklerde göze alınmıştır.